ФотогалереяПопулярні новини

Архів новин

Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (3)
Грудень 2017 (6)
Листопад 2017 (10)
Жовтень 2017 (9)
Вересень 2017 (7)
ВИМОГИ  Ради Федерації професійних спілок України  щодо ситуації з проголошеною пенсійною реформоюУрядом України готуються законодавчі пропозиції щодо подальшого реформування пенсійної системи в Україні. У публічних виступах Прем’єр- міністра та Міністра соціальної політики України зазначається, що планується підвищення найнижчих пенсій декільком мільйонам пенсіонерів.
Відповідний законопроект, зміст і деталі реформи не оприлюднюються, що не дозволяє провести широке і прозоре обговорення в суспільстві. Замість предметного соціального діалогу з профспілками, як соціальними партнерами Уряду, оцінки можливих ризиків, спільного знаходження позитивних для трудівників рішень, ведуться кулуарні консультації з Міжнародним валютним фондом, проводиться лінія скорочення пенсійних видатків і звуження пенсійних прав...
Завантажити:R-3-3_Vimogi_schodo_situacyi_z_progoloshenoyu_pensynoyu_reformoyu.pdf [163,81 Kb] (cкачиваний: 39)


Звернення освітянської спільноти Вінницької області до влади України Від імені майже 70-тисячної освітянської спільноти Вінницької області президія комітету Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки висловлює своє обурення тим, що діюча влада, на яку покладають надії мільйони українців, знівелювала оцінку суспільної вагомості педагогічної праці та фактично призвела до зубожіння вчителя. Зменшення освітянського заробітку на сьогоднішній день набуває катастрофічно болючого характеру у зв’язку із постійним зростанням цін на продукти харчування...
Завантажити:zvernennya.doc [37 Kb] (cкачиваний: 144)

Засідання президії комітету Профспілки працівників освіти і науки27 червня відбулося засідання президії комітету Профспілки працівників освіти і науки. В роботі президії брав участь голова Федерації профспілок Паращук В. Г., який проінформував членів президії про вибори голови Федерації профспілок України, які відбулись в м. Києві 26 червня цього року.
Після виступу Паращука В. Г. члени президії прийняли рішення звернутися до голови ФПО щодо негативних процесів, які відбуваються в діяльності ФПУ(звернення додається).завантажити: Zver-2-do-FPO-06-14.doc [64 Kb] (cкачиваний: 23)

Звернення президії ЦК Профспілки до Президента УкраїниПрофспілка працівників освіти і науки України за дорученням президії ЦК Профспілки звернулася до Президента України – Петра Олексійовича Порошенка, як гаранта Конституції України, з проханням зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373» з мотивів невідповідності її Конституції України та такої, що спрямована на зниження рівня оплати праці педагогічних працівників, а також прийнятої з порушенням законодавства.

Заванажити: zvernennia_poroshenky.doc [238,5 Kb] (cкачиваний: 84)

Звенення до Голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України За дорученням президії обкому Профспілки голова облорганізації Пугачов С. Г. звернувся з вимогою до ЦК Профспілки працівників освіти та науки України щодо потреби активніших дій по скасуванню постанов Кабінету Міністрів України № 88 та № 89 «Про внесення змін…» від 25.03.2014р. та недопущення прийняття законопроекту № 4648 з метою запобігання прийняття Урядом неадекватних та антиконституційних рішень, які зможуть привести до дестабілізації у суспільстві.

Завантажити: Golov-CK-Profsplki-pracvnikv-osvti-nauki-Ukrayini-G.F.-Truhanovu.doc [66,5 Kb] (cкачиваний: 120)

Звернення до Голови Верховної Ради України та народних Депутатів УкраїниПрезидія комітету облорганізації Профспілки спільно з юридичною службою обкому Профспілки опрацювала проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики)» реєстраційний № 4648, внесений Кабінетом Міністрів України. Було прийнято рішення звернутися до Голови Верховної Ради України Турчинова О.В., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П., Міністра освіти і науки України Квіта С.М., голови Комітету з питань науки і освіти Гриневич Л.М. та народних Депутатів України щодо не допущення порушення прав спілчан зазначеним законопроектом.

завантажити:Golov-Verhovnoyi-Radi-Ukrayini.doc [82,5 Kb] (cкачиваний: 66)
завантажити:Golov-Komtetu-z-pitan-nauki-osvtiL.M.Grinevich.doc [82,5 Kb] (cкачиваний: 25)
завантажити:Premyer-mnstru-Ukrayini-A.P.-Yacenyuku.doc [82 Kb] (cкачиваний: 11)
завантажити:Mnstru-osvti-nauki-Ukrayini-S.M.Kvtu.doc [82,5 Kb] (cкачиваний: 22)

26 листопада відбулося позачергове засідання президії комітету Вінницької обласної організації Профспілки, на якому було прийнято звернення до голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки Труханова Г.Ф. та голови Федерації профспілок України Кулика Ю.М. Текст звернення додається.Zver-do-kulika-11-13.doc [28,5 Kb] (cкачиваний: 40)

Звернення президії  комітету Вінницького обкому Профспілки   працівників освіти і науки
Звернення
президії комітету Вінницького обкому Профспілки
працівників освіти і науки


До Президента України
Кабінету Міністрів України
Верховної ради УкраїниМи, члени президії комітету Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки підтримуємо заяву Федерації професійних спілок України та звернення Федерації профспілок Вінницької області.
Звертаємось до Вас із заявою про те, що ми повністю підтримуємо курс, обраний народом України, на Євроінтеграцію, на модернізацію економіки України.
Обком Профспілки заявляє рішучий протест проти силового розгону мирного Майдану, в ніч на 30 листопада та висловлюємо своє обурення діями правоохоронців, які мали б захищати людей, а не навпаки.
Вимагаємо об’єктивного і неупередженого розслідування цього факту, з подальшим притягненням до суворої відповідальності провокаторів та дійсних винуватців кривавого побоїща.
Вимагаємо захистити право громадян України на мирні збори, мітинги, походи і демонстрації, гарантовані Конституції України.
Розуміючи всю повноту загрози порушення Конституції, економічні наслідки дестабілізації в Україні, що можуть призвести до невиконання державних соціальних гарантій, зокрема, освітян Вінниччини, закликаємо заради стабільності в державі розпочати переговорний процес з організаторами протестних акцій з метою стабілізації ситуації в Україні.

Звернення до Азарова М.Я.В обком Профспілки працівників освіти і науки надходять численні звернення пенсіонерів за вислугою років, які змушені були вийти на таку пенсію у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією закладів освіти, скороченням штатів, з приводу неможливості отримання ними пільг на безкоштовний проїзд.
Законодавством передбачено право окремих категорій населення (інваліди, ветерани війни тощо) на безоплатний проїзд. Зокрема, згідно зі статтею 7 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», ветеранам праці надається право безоплатного проїзду всіма видами міського пасажирського транспорту (за винятком таксі), автомобільним транспортом загального користування (за винятком таксі) в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів в межах області (Республіка Крим) за місцем проживання.....Завантажити документ: Zver-do-KMU-11-13-po-pens-za-visl-rok.doc [25,5 Kb] (cкачиваний: 21)