Фотогалерея
Популярні новини
Архів новин
Квітень 2024 (5)
Березень 2024 (12)
Лютий 2024 (9)
Січень 2024 (11)
Грудень 2023 (6)
Листопад 2023 (5)




Лист-відповідь Верховної Ради щодо трудових договорів з педагогічними працівниками пенсійного вікуЗавантажити:List-vdpovd-Verhovnoyi-Radi-schodo-trudovih-dogovorv-z-pedagogchnimi-pracvnikami-pensynogo-vku.pdf [257,67 Kb] (cкачиваний: 144)

Спільний лист ЦК і МОН щодо виплат надбавки за престижність праці педагогічних працівниківЗавантажити:Splniy-list-CK-MON-schodo-viplat-nadbavki-za-prestizhnst-prac-pedagogchnih-pracvnikv.pdf [529,05 Kb] (cкачиваний: 63)

Лист Міністру освіти і науки України До Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки звертаються керівники закладів загальної середньої освіти з приводу перешкод, які виникають при переоформленні установчих документів з метою приведення їх у відповідність із Законом України «Про освіту».
Відповідно до п\п 13 п.3 розділу ХП Прикінцеві та Перехідні Положення Закону України «Про освіту» заклади освіти зобов’язано протягом п’яти років з дня набрання чинності цим Законом переоформити установчі документи.

Завантажити: List-Mnstru-osvti-nauki-Ukrayini.doc [122 Kb] (cкачиваний: 79)

Відповідь Мінекономрозвитку щодо підвищення зарплат освітянам на 20%Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розглянуло лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 12.01.2021 № 02-5/4 щодо прискорення прийняття Кабінетом Міністрів України постанови щодо підвищення зарплати освітянам на 20% («Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери») і надіслали відповідь Профспілці.
джерело: pon.org.ua

Щодо закладів освіти, що переходять з підпорядкування районних рад до ї територіальних громад  Вінницької області щодо захисту їх права на працю. До Вінницької обласної організації Профспілки освіти і науки надходять численні звернення щодо закладів освіти, що переходять з підпорядкування районних рад до ї територіальних громад Вінницької області щодо захисту їх права на працю. Зазначена ситуація виникла по причині того, що в деяких деякі керівники громад вимагають звільнити працівників по переводу та прийняти по переводу через зміну підпорядкування. В зв’язку з чим роз’яснюємо наступне

Статтею 43 Конституції України визначено, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.
Однією із гарантій забезпечення права громадян на працю є передбачений у статті 51 КЗпП України правовий захист від необґрунтованої відмови у прийнятті на роботу і незаконного звільнення, а також сприяння у збереженні роботи...

Щодо права працевлаштування на попередню роботу працівникам, звільненим від роботи внаслідок обрання їх на виборні посади в державних органах.На численні звернення щодо права працевлаштування на попередню роботу працівникам, звільненим від роботи внаслідок обрання їх на виборні посади в державних органах роз’яснюємо наступне.
Відповідно до ч. 5 ст. 12 Закону України «Про місцеве самоврядування» ( далі – Закон №280) в такому питанні відсилає до ч. 2 ст. 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ( далі – Закон № 93): «Депутату місцевої ради, який працював у раді на постійній основі, після закінчення таких повноважень надається попередня робота (посада), а за її відсутності - інша рівноцінна робота (посада) на тому самому або, за згодою депутата, на іншому підприємстві, в установі, організації...

Відповідь Міністерства освіти і науки України щодо забезпечення державного захисту педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освітиУ Міністерстві освіти і науки України на виконання листа Секретаріату Кабінету Міністрів України від 08,09.2020 № 30704/0/2-20 розглянуто лист Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України від 25.08.2020 № 02-5/462 щодо забезпечення державного захисту педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти та в межах компетенції повідомляємо.
Щодо відповідного збільшення фінансування освітньої галузі на період карантину та недопущення поширення цього захворювання і якнайшвидшого запровадження цільової державної освітньої субвенції на цю мету.
Міністерство освіти і науки України неодноразово зверталося до Міністерства фінансів України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання забезпечення закладів загальної середньої освіти засобами захисту учасників навчального процесу та створення безпечного освітнього середовища. Однак, у зв’язку з тим, що відповідно до ухвалених Кабінетом Міністрів України рішень щодо виділення коштів з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою covid-19 , спричиненою коронавірусом sars-cov-2, та її наслідками, обсяг коштів фонду вичерпався, питання потребує пошуку додаткових шляхів вирішення….
Завантажити: List-mnsterstva-osvti-nauki.pdf [705,42 Kb] (cкачиваний: 47)

Лист  відповідь Міністерства освіти і науки України.Вінницька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки направило лист до Міністерства освіти і науки України щодо необхідності забезпечення державою захисту педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти у зв’язку з гострою респіраторною хворобою СOVID 19.
Відповідь завантажити:Mnsterstvo-list.pdf [431,88 Kb] (cкачиваний: 51)

Листи, щодо безпідставного вимагання коштів з працівників закладів і установ освіти за проходження обов’язкових медичних оглядів та недопущення їх до роботи.До Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки надходять численні звернення працівників закладів і установ освіти Літинського, Шаргородського, Піщанського, Чечельницького та інших районів з приводу безпідставного вимагання з них коштів за проходження обов’язкових медичних оглядів та недопущення їх до роботи лікарнями без квитанцій про оплату медичних оглядів.
За пунктом 2 Порядку проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року №559, витрати на медогляди працівників освіти мають бути передбачені в районних бюджетах та фінансуватись із кошторисів відповідних закладів охорони здоров’я.
Міносвіти в листі № 1/12-7216 від 5 вересня 2013 року надало роз'яснення щодо фінансування проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників загальноосвітніх навчальних закладів.
Відповідно до законодавства, керівники та їх заступники, педагогічні працівники, медичний персонал, працівники харчоблоків, спеціалісти, що беруть участь у навчально-виховному процесі, технічний персонал навчальних закладів України, крім вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, учні та студенти перед проходженням виробничої практики на об'єктах, працівники яких підлягають обов'язковому профілактичному медичному огляду, проходять обов'язковий профілактичний медичний огляд.
Витрати закладів та установ охорони здоров'я, пов'язані з проведенням обов'язкових медичних оглядів працівників бюджетних установ та організацій, покриваються за рахунок коштів, передбачених кошторисом на утримання відповідного закладу та установи охорони здоров'я...

Завантажити повний текст:Golov-Vnnickoyi-oblasnoyi-derzhavnoyi-admnstracyi.doc [128 Kb] (cкачиваний: 91)
Завантажити повний текст:List-CK.pdf [593,5 Kb] (cкачиваний: 48)

Звернення до Вінницької обласної державної адміністрації щодо фінансування обов’язкових медичних профілактичних оглядів працівників освіти.До обкому Профспілки надходять звернення районних (міських) організацій Профспілки працівників освіти з приводу відсутності фінансування обов’язкових медичних профілактичних оглядів працівників освіти.
Фінансування закладів охорони здоров’я здійснюється Національною службою здоров’я України виключно за надані послуги, визначені в специфікації. На жаль, в обсязі послуг, за які платить НСЗУ, проведення медичних профілактичних оглядів не передбачене.
За пунктом 2 Порядку проведення обов’язкових профілактичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. №559, витрати закладів та установ охорони здоров’я, пов’язані з проведенням обов’язкових медичних оглядів працівників бюджетних установ та організацій покриваються за рахунок коштів, передбачених кошторисом на утримання відповідного закладу та установи охорони здоров’я.
Міносвіти в листі №1\12-7216 від 5 вересня 2013 року надало роз’яснення щодо фінансування проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників загальноосвітніх навчальних закладів...
Завантажити:Firm-blank.doc [122,5 Kb] (cкачиваний: 56)